Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet-e utólag fejhallgató...

Lehet-e utólag fejhallgató bemenetet készíteni olyan eszközre, melyen gyárilag nem volt. Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Egy játék DJ. eszközt szeretnék erősítőre kötni, de csak aux bemenete van, fejhallgató bemenet nincs. Az sem ártana, hogy csak az hallja a zenét rajta, aki használja éppen.

2013. nov. 5. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A fejhallgatónak KImenet kell!

Azt meg az erősítőből lehetne lecsatlakoztatni, de így -interneten keresztül- nem egyszerű.

2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a gondom, hogy a fejhallgató csatlakozása csak kimeneti, hiszen a fejhallgatóról nem mehet semmi befelé.

Amiről befelé megy, az a mikrofon, mert az arra szolgál.

Így meg nem igazán értem mit akarsz csinálni.

(Tudom a fejhallgatót is lehet mikrofonnak használni, abban az értelemben, hogy fog szólni, ha belebeszélsz, de ettől még az nem mikrofon.)

2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs, ha nem voltam elég szakszerű! Mindössze arról van szó, hogy szeretnék fejhallgatót használni az eszközhöz. Ennek megfelelően (jogosan) fejhallgató kimenetet szeretnék építeni rá. Annak segítségével már erősítőre is rá tudom csatolni.
2013. nov. 5. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
OK! Ahhoz viszont azt kellene tudnunk, -pontosan, hogy mi az a "játék DJ. eszköz", amire kellene fejhallgató kimenet?
2013. nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ő az.

[link]

2013. nov. 6. 10:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, egy 3.5-ös Jack kimenete van.

Azt kellene mgosztani egy ilyennel: [link]


Azután lehetne egy erősítő + fejhallgatót csatlakoztatni.

[link]

2013. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valóban, ez egy 3,5-ös csatlakozó, de ez az aux bemenet. Mp3-at, vagy cd-lejátszót lehet vele a játékra csatlakoztatni. Erről lehet hangfelvételt készíteni, amit aztán keverni, ill. effektezni lehet. Sajnos, ez erre szolgál, és a játékon csak ez az egy csatlakozó van. Kimeneti csatlakozó nincs.
2013. nov. 6. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint ennek a játéknak saját hangszórója van.

Akkor szét kell kapni és egy ilyet: [link]

Ha nem sztereó, akkor ilyet: [link]

beforrasztani a hangszóróval párhuzamosan.

2013. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van. Magam is így gondoltam. A hét végén elbíbelődök vele. Kösz, az értékes segítséget! Megírom, ha jutottam valamire.
2013. nov. 6. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!