Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 8.1 fényerő állítás...

Windows 8.1 fényerő állítás miért nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem ebben a probléma megoldásában. Amióta frissítettem Windows 8-ról Windows 8.1-re, nem tudom állítani a fényerőt laptopomon. Miért lehet ez? Milyen megoldás van rá? Lehet a Microsoft nézett be valamit, és majd jön a frissítés? Samsung laptopom van.

Válaszaitokat köszönöm szépen előre is!



2013. nov. 5. 22:23
 1/6 anonim válasza:

Ugyan ez van nálam is,ha a Kezdőképeryő>Beállítások>Fényerö

utvonalon próbálon állítani.Ha viszont a Vezérlőpulton keresztül próbálom állítani,onnan már engedi!

Próbáld meg onnan!

2013. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ugyanazt tudom mondani, hogy a gépházban lehet hogy engedi...
2013. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia! Ezt a problémát simán meg lehet oldani! Az én laptopomon sem működött a fényerő változtatás.

A megoldás a következő ( most azt írom le, ahogy nekem sikerült.) AMD processzorom van, így telepítettem az AMD Catalyst Control Center nevű programot, ahol az "Energiaellátás" menün belül az "AMD PowerXpresstm" résznél a következő beállításokat végeztem el:


1. lépés: Automatikusan az energiatakarékos GPU-t választja, ha akkumulátorról üzemel.


2.lépés : Energiatakarékos GPU!! Ez fontos. Ne használd a nagy teljesítményű GPU-t, mert akkor hiába próbálod a fényerőt változtatni funkció billenyű +f5 /f6, mert akkor NEM fog menni!

2014. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem a Team Viewer szoftver "monitor illesztője" okozta problémát melyet haladó beállításoknál uninstallálni lehet.
2014. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomi1899 válasza:
48%
A windows 8 keresőjébe beírod hogy fényerő ott ki is dobja.Ott állíthatod.
2014. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hello! nekem se sikerül, az alábbiak közül se volt jó. Próbáltam vezérlőpultból, jobb oldali beállításokból, Fn + Jobb, bal nyílllal, nem tudtam átállítani. De próbáld meg úgy, hogyha laptopod van, az akumlátor jelre (jobb alul) rányomsz (jobb click), és képernyő fényerejének beállítása. Nekem az se jó, de lehet hogy neked az jó lesz:D (amikor kiadja alul tudod "szabályozni")
2016. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!