Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki megtudja mondani, hogy...

Valaki megtudja mondani, hogy ez melyik Toshiba laptop lehet? Linkelek képeket!

Figyelt kérdés

Úgy kaptam, és sajnos fogalmam sincs, melyik model lehet. Szerintem nem lehet régebbi 2-3 évnél. Elromlott az alapja, és be sem tudom kapcsolni...


[link]

[link]

[link]



2013. nov. 8. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

ha rossz az alaplapja, bontásra még jó lehet, el tudod adni a kijelzőt , a merevlemezt , a ramokat , zsanérokat, billentyűzetet stb ...

A harmadik képet írja a tipusát a Model NO után, de őgy látom az lekopott, le tudod még olvasni róla az adatokat ?

2013. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet akkor az lesz, mert amúgy kifogástalan állapotban van.


Csak annyit tudok kiolvasni, hogy F00KSK, de az F előtt még lehetnek számok vagy betűk.

2013. nov. 8. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a jobb oldali cimkén mit ír ?

[link]

2013. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szlovákul van rajta, hogy Szlovákiában készült :D, és szintén szlovákul, hogy technológia, dizájn, minőség. Tényleg semmit nem tudni a gépről. Na, majd akkor lehet elviszem egy szervízbe.
2013. nov. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!