Melyik tv-t vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nálam nagyon fontos szempontok:Mozi élmény, internetezés,szép képernyő, dizájnra is azért jó legyen,méret,pc nem árt, ha rá lehet kapcsolni és későbbiekben veszek hozzá konzolt valamint házimozi rendszert tehát ezek alapján melyik a legjobb? egyébként ekkora méretnél van jelentősége a 3d aktív és 3d passzív között? csak mert olyat hallottam, hogy ilyen 40-45 colos tv-k nél még nem számít... akkor a samsung által:Samsung UE40F6320

lg által:LG 42LA620S

egyébként az is szempont hogy melyik bírja tovább és hogy tényleg ahhoz képest hogy milyen az ár ahhoz képes melyik az amelyik nekem többet nyújtana? előre is köszi mindenkitől a választ! illetve ha valakinek valamelyik van akkor egy kis tapasztalat sosem árt illetve melyik készüléknél nagyobb az esély arra hogy hibásat fogok ki?



2013. nov. 11. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az f szériás samsungok közül válasz. Ha fontos a szinhű kép akkor inkább plazmát. Mindig a lehető legnagyobbat vegyed meg ami a keretedből kijön mert pár nap után úgyis kicsinek fogod találni. A nagy méret azért is fontos,mert akkor messzebbről is észre veszed a full hdbeli különbséget. Ha internetezni is akarsz akkor vegyél hozzá egyből egeret és billentyűzetet is mert az nélkül nehézkes a használata. Amúgy nem nagy cucc a smart én például max youtubezésre használom. Ha samsungot veszel akkor az aktiv 3d adott és én nem is ajánlok mást. A passziv 3d nem ad akkor 3d mélységet.
2013. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!