Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kicsi (11,6 colos) elérhető...

Kicsi (11,6 colos) elérhető árú, megbízható gépet keresek, tanulási célból. Melyiket vegyem? Ezek jók?

Figyelt kérdés

2 iskolába fogok járni heteken belül, az egyetem utolsó évét (félévét) nappalin végzem, péntekenként pedig van egy OKJ képzésem. Ezekhez keresek egy segítőtársat, egy kisebb notebook személyében.

Most egy Acer Aspire 5310 van, már 5 éves és még asztali gépnek tökéletesen funkciónál, laptopnak már nem, az akkumulátora teljesen tönkre ment, 40 ezer forint lenne az aksi csere. Ezért gondoltam, hogy beszerzek egy kisebb, könnyen hordozható segítő társat.

Ők jók? [link] Első 2 találat.

Vagy más esetleg?



2013. aug. 12. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiért ezek a használt üzleti gépek sokkal jobbak :

[link]

[link]

2013. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ezeknek csak 160 gb a hddjük és csak 3 órát bír az aksijuk. Amit én linkeltem 500 gb hdd és 4-5óra aksi idő.
2013. aug. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!