Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy vezeték...

Szeretnék venni egy vezeték nélküli fejhalgatot a gépemhez . De sajnos nem tudom hogy melyiket lenne érdemes és melyik is érné meg az árát .15-16000 ft- m lenne rá. Nagyon megköszöném?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy vezeték nélküli fejhalgatot a gépemhez .De sajnos nem tudom hogy melyiket lenne érdemes és melyik is érné meg az árát . 15-16000 ft- m lenne rá. Szóval valaki tudna 1 - 2 fülest linkelni ami szerinte megfelelő .

2013. nov. 13. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdezőnek már kifejtettem mely típusokat ajánlom az 5000 Ft alatti kategóriától egészen 40000 Ft-ig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


Ha viszont mikrofonos fejhallgatót szeretnél, akkor egyértelműen ez a legjobb(messze veri a Gamer jelzővel ellátott szutykokat): [link]

2013. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!