Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vezeték nélküli billent...

Milyen vezeték nélküli billentyűzetet és egeret érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Az egér főleg a sulis használat kényelme miatt kell.


A billentyűzetet meg egeret szeretném használni ágyból történő számítógépezésre, amikoris a laptopot HDMI-vel a TV-hez kötöm.


A vezeték nélküli technológiáknak van valamiféle hátránya? Esetleg valami élettani hatása?

Jobb lenne, ha lenne külön egy vezetékes és egy vezeték nélküli egerem hogy ne használjak fölöslegesen vezeték nélküli cuccot, vagy élettani szempontból tökmindegy milyet használok?


2012. szept. 10. 19:54
 1/3 Komplikato ***** válasza:

"A vezeték nélküli technológiáknak van valamiféle hátránya?"

Általában az olcsóbbaknak a reakció ideje borzasztó, ha nem játékra kell teljesen mindegy. Én Logitech berendezéseit nézném helyedben, lehetőleg egyben valami jobb egérrel.

2012. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:

logitechet használok kb. 8 éve.

teljesen meg vagyok vele elégedve.


láttam trustot is, de nem említhető a két márka egy lapon...

2012. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én elég nagy gamer vagyok, ha úgytetszik kocka. én a vezetéknélüli cuccokat egyáltalán nemajánlom. lemerül...mikor még nemrüléfélbevan auz reakció ideje borzaszto
2012. szept. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!