Mi a feloldó kulcs?

Figyelt kérdés
telenoros hipernetből a sim kártyát kivettem mert a tok sérült.beleraktam a t-mobilos mobilnet sim helyére és kéri a hálózati feloldó kulcsot.mi ez a kód? hol tudom megnézni?

2013. nov. 21. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A mobilnet stickje ugyanúgy ahhoz a szolgáltatóhoz van kötve (SL - Sim Lock), mint a telefon, ha a szolgáltatótól veszed. Tehát nem tudod az egyik stickjét a másik kártyájával használni.
2013. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a pin kód szokott lenni, vagy a többi ,,mester" jelszó: 0000, 1234, 9876, Nálam pl egyik se volt és ötletünk se volt... Ezért újratelepítettem a telefont ( nem androidos) és kiszedtem a sim védelmet
2013. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"hol tudom megnézni?"


Sehol. Azért van lezárva. Ha csak úgy megnézhetnéd akkor nem volna semmi értelme.

2013. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az ok de nem lehet valahonnan lekérni?
2013. nov. 21. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A T-Mobile-nál a hálózati korlátozás feloldását a hűségnyilatkozat letelte után kérheti az előfizető személyesen. Ha az előfizet kedvezményesen vásárol készüléket, akkor elfogadja azt is, a készülékre vonatkozó kedvezménnyel kapcsolatos követelés elévülési ideje öt év, ez azt jelenti, hogy ennyi ideig kérheti a T-Mobile, hogy függetlenítésnél a felhasználó fizesse vissza a kedvezményeket. A függetlenítés 15 ezer forint készülékenként.
2013. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha csak úgy lekérhetnéd akkor nem volna semmi értelme." :)


Kártyafüggő, mint a telefon, mi nem értehő ezen. Vegyél egy használtat 2-3 ezerért.

2013. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok azt hiszik hogy mindent le lehet ingyen tölteni vagy meghackelni. Sajnos mi csak válaszokat tudunk adni, észt nem.
2013. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 butkus válasza:
Nekem lenne egy próblámám! 21 én volt a számlázás azt mondták 72 óra mire megkapom a havi internet forgalmat szerintem megkaptam azóta viszont 20-30 kb tokkal tölt le LTE megy de 1 rublika a térerő azt mondták valami fejlesztés van de még 72 óra elteltével is lassú a letöltés. Most meddig várjak tudna valaki segíteni ? Másnál is megvan ez a próbléma én a 9 ben lakom? köszönet a válaszért!
2013. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!