Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy amd fx-6300 + egy HD R9...

Venom67 kérdése:

Egy amd fx-6300 + egy HD R9 270x jo paros? Sajnos a monitorom az csak 1280x1024 felbontast bir. De hamarosan cserelni fogom. Na meg annyit h milyen alaplapot ajanlanatok a cpu melle? Szinte csak jatszani hasznalnam.

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 01:50
 1/3 Punisher5432 válasza:
Igen megfelelő páros. [link]
2013. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tökéletes választás!Az előttem válaszolónak csak annyit,hogy jól benézte az alaplap választást!Ugyanis Am3+-os foglalatú processzor nem fog bele menni FM2-es foglalatú alaplapba...Én amúgy a gépemhez egy Gigabyte R9 280X videókártyát választottam 80.000Ft.Itt egy jó alaplap ami már Am3+-os foglalatú és jó a processzorhoz:

HA csak azt szeretnéd,hogy menjen minden féle tuning nélkül,akkor elég ez:

[link]


HA tuningolósabb típus vagy,akkor itt van ez:

[link]

2013. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, en is az asrock 970re gondoltam.Az ugy eleg is lenne gondolom.
2013. nov. 24. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!