Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Acer Aspire one d257...

Az Acer Aspire one d257 notebookom állandóan lefagy. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
2011 karácsonyára kaptam most lesz 2 éves... kb január óta használat közben fogja magát és lefagy, csinálhatok vele bármit nem reagál és újra kell indítani. Már szervizben is is volt de, nem tudják megállapítani hogy mi lehet a baja. És egyre gyakrabban csinálja. Ha valakinek van valami tippje kérem segítsen! vagy esetleg valamilyen olyan boltot vagy szervizt ahol ezt a meghibásodott gépet, vagy valamelyik alkatrészét el tudom adni.

2013. nov. 25. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg ezeknek komolyabbnak tűnik a szervize (nem gagyi vidéki önjelölt kockák), és ingyen be is vizsgálják:

[link]


Ha el akarod adni, akkor meg max.10eFt körülire számíts, mert én nemrég érdeklődtem körbe néhány helyen, és ennyit hajlandóak adni, de mivel ez egy fostalicska netbook, ezért vszeg még ennyit se...

bótokat a gugliban találsz: "használt laptop felvásárlás"-ra keresve.

2013. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!