Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik utólag beépithető...

Létezik utólag beépithető sebességkorlátozó személygépkocsikba?

Figyelt kérdés
Túl sok a büntipontom, olyan eszközre lenne szükségem, ami korlátozza a végsebességet. Városban beállitom 50-re, országúton 90-re, és nincs több bünti. Lehet kapni/csinálni ilyesmit?

2013. nov. 27. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze,de nem olcsó.


[link]

2013. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, csakhogy a tempomat nem a sebesség korlátozására van, hanem az adott sebesség tartására. Ez hosszú utaknál jó, nem kell a gázt nyomni, megy a beállított sebességgel, de fékezésnél, gázadásnál kikapcsol, nem akadályozza meg a gyorshajtást.


Én a GPS szoktam bekapcsolni (még ha ismerem is az utat), sebesség túllépésnél kiabál: Túl gyorsan mész!

2013. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabor.galilei ***** válasza:
Nekem van egy saját fejlesztésű tempomatom, amit már 3 éve használok én is és már legalább 20-30 ismerősöm. Ennek a programját az alapműködés mellett, bárhogyan tudom módosítani. Akár azt is meg tudnám csinálni, hogy bizonyos sebességeket beállítva már ne tudjon tovább nőni a gázpedál által kiadott jel, így az autó sebessége, vagy pl. adott sebességektől elkezdjen vadul csipogni.... stb
2014. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vegyél kamiont, abban van temposet. Beállítod a kívánt sebességre és azt nem lépi túl.
2014. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!