Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kevés a hely a gépemen! Mit...

Kevés a hely a gépemen! Mit tehetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

A laptopom nagyon lassú, szinte már videót se tudok vele nézni, folyton azt írja ki hogy kevés a hely az (E:) meghajtón (19GB) , pedig nem töltöttem le szinte semmit rá, és már komolyan nemtudom mit kéne letörölnöm. Alig van rajta valami, gondoltam arra hogy átkéne telepíteni az iTunest a másik meghajtóra, az 129GBos, de nemtudom hogyan kéne. Csináltam képeket a rajta lévő programokról,amiknek a felét sem ismerem, melyeket törölhetném úgy,hogy a gépemnek ne legyen baja?

[link]

[link]


2013. dec. 1. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a C: meghajtóra kellene mentened az adatokat.Ha már tényleg megtelt minden meghajtó,és már tényleg nincs már megoldás,akkor van egy trükk amit ugy hívnak ,hogy tömörítés.(Figyelem,ezt a funkciót tényleg csak vészhelyzetben használd).Úgy érheted el:bemész a fájlkezelőbe,ott vannak a meghajtók;Rákattintasz az adott meghajtóra(jobb egérgombbal) és ott lesz olyan,hogy tulajdonságok.Oda rámész és ott már megfogod látni.Remélem segítettem. :)
2013. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!