Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rákattintottam a tálcán a...

Rákattintottam a tálcán a lemezkarbantartóra, nincs már hely a gépemen, most ugye nem fog semmit se törölni akkor? Mert most csak eltűnt, most már megjelent, kiírta, hogy sikerült X lemezterületet felszabadítani, mit csinált akkor?

Figyelt kérdés
Mit csinált, kitörölt valamit? O_O Nem akarom a rendszert visszaállítani, mert azóta megint mentegettem el dolgokat. O_O

2013. nov. 30. 20:19
1 2
 1/15 tamasoft ***** válasza:
Semmi fontosat nem töröl ilyenkor. Böngészési előzményeket, tmp-ket törli, lomtárat üríti. Fontos dolgokat meghagyja.
2013. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ilyen pici dolgokat enged elmenteni. két ikon volt a tálcán, egyikre rákattintottam, utána megint rámentem, hogy mégsem, de azt akartam, hogy a másik is eltűnjön, arra ráklikkeltem, de ott nem kérdezte, hogy akarok-e valamit törölni; pontosan mi a lemezkarbantartó feladata, funkciója?
2013. nov. 30. 20:22
 3/15 A kérdező kommentje:

Bakker!! O_O Nemáá!! Nekem még onnan is kellenek, a böngészési eredmények nekem fontosak!!:O De most ránéztem, nem törölte szerencsére. Hú, köszi a választ, még egy kicsit, hogyha tudnál írni róla, azt még nagyon nagyon megköszönném; pl hogy:


Hány oldalt töröl ki a böngészési előzményekből?

2013. nov. 30. 20:24
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha még nem okéztam le ezt, akkor lehet, hogy még nem is törölt ki semmit? Mindjár' leírom a pontos szöveget:
2013. nov. 30. 20:26
 5/15 A kérdező kommentje:

Sikerült elegendő lemezterületet felszabadítani

a C köteten most már X mb szabadhely van.


A használaton kívüli programok törlésével helyet szabadíthat fel a lemezen. Ehhez nyissa meg a programok és szolgáltatások eszközt.


Programok módosítása és eltávolítása párbeszédpanel megnyitása---ez link

alatta OK gomb

2013. nov. 30. 20:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem töröl semmit. Csak a winchester működési elvéből adódó töredezett fájlokat teszi rendbe, ezzel hely szabadul fel a merevelmezen. Az, hogy miért töredezett és hogy teszi rendbe, ne menjünk bele :)
2013. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hú,köszi:) Néztem,meg vannak-e az előzmények a böngészőben,és még meg, akkor kikapcsoláskor /előtte sem fogja őket ezek szerint törölni? :)
2013. nov. 30. 20:33
 8/15 csacsi2 ***** válasza:
54%

Használd a ccleanert, a lemezkarbantartó nem fog elég helyet felszabadítani! Ha nagyon tele van a lemez az komoly gondokat okozhat a lassuláson kívül!!!

nincs az a bőrönd amibe csak befele lehet pakolni, ha tele van ki kell üríteni! Tömörítsd a fájlokat (rar,zip,7zip) és pucolgass!

A CCleaner magyarnyelvű így azt nem jelölöd be amit meg szeretnél tartani!

Lemezterület felszabadítása (neked nem kell ilyen mélyen csak ami fontos)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szükséged lenne egy nagyobb merevlemezre.

A lemezkarbantartó a lemezről biztonsággal törölhető dolgokat keresi. Pl. internetes előzmények, (Az összes előzmény, nem csak bizonyos weboldalak. Ha nem Internet Explorer-t használsz nyugodt lehetsz e tekintetben, mert más böngésző adatait nem tudja törölni a lemezkarbantartó.), ideiglenes fájlok, lomtár, miniatúrök, hibajelentési fájlok, szervízcsomag biztonságimásolat-fájlai. Semmi személyes adathoz nem nyúl. Csupán elkeseredetten próbál helyet csinálni, mert a drága felhasználónak nincsnen pénze, nem akar, nem tudja stb, hogy vennie kellene egy nagyobb merevlemezt, amin nem nyomomrog az a szerencsétlen rendszer. :D Programok eltávolítását is felajánlja, hátha van amit nem használsz és eltávolítasz, csak, hogy nyerj vele néhány értékes MB-ot.

#6! Sehol nem volt szó töredezettségmentesítésről, amit leírtál azt pont a töredezettségmentesítő csinálja, még véletlenül sem a lemezkarbantartó.

2013. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
CCleaner fennvan, direkt van úgy beállítva, hogy ne törölje a böngészési eredményeket, ha esetleg vissza akarnék nézni valamit, de azért amikor már mindent megnéztem ,amit akartam, nem szoktam a tálcáról kikattintani. Viszont volt már,hogy lefuttattam, április eleje óta ,és júniusban, mikor már akkor lefutott, akkor is benn voltak még az áprilisiak is. Legalábbis mintha ott lettek volna még. Jaj, tévedtem, csak a lomtárat hogy ne ürítse, az van bejelölve; mert hátha mégis meggondolnám magam, volt már olyan énekesről kép volt rajta, gondoltam visszaállítom, mert még ott volt az egész képes mappa a lomtárban, jobb klikkel rámentem, hogy na akkor mégis visszaállítom, erre eltűnt:S:S
2013. nov. 30. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!