Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meddig bírja egy acer ASPIRE...

Meddig bírja egy acer ASPIRE lap-top?

Figyelt kérdés
Kb 2 éves,ugy kb amiről tudok vagy 5-ször volt már leejtve,és fogalmam sincs miért a monitor részének a hátsó részén a műanyagon van egy kis repedés. Jó párszor volt már túl melegedve,legtöbször játék miatt,de történt ez már filmezés közben. Vettem már hozzá hűtőt,de nem bírta sokáig,azóta se vettem,azt a xart meg alá tétnek használomNem tudom miért de olyan érzésem van hogy nem bírja sokáig. Most olvastam hogy nem árt kiporolni fél évente,ez még egyszer sem volt. Nem merem saját kezüleg mert ha elbaxom akkor nem csak énhasználom,és nagyon le lennék baxva,egyszer szedtem szét a billentyűzetet,hogy kitakarítsam,most csörö és akkor is nagyon le lettem baxva. Mennyiért csinálná meg egy hozzá értő?

2013. dec. 9. 00:11
 1/4 anonim válasza:

2000ft körül!

De te is, ki tudod porolni!

Am sztem sokáig bírja!

2013. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5552-es. Köszi,de inkább nem,akkor is azt gondoltam hogy nem lesz semmi baja,oszt mégis akkora patália lett hogy pfff.
2013. dec. 9. 17:26
 3/4 anonim válasza:

ha ennyi mindent átélt, és még megy, akkor elég jól bírja:D

amúgy tényleg megtudod csinálni.

Először próbáld meg, hogy kifújod belőle a port a saját tüdőd erejével,talán ez is segít, bár ha 2 éves és nem akarsz hozzányúlni, akkor vidd szervizbe,lehet 1000-1500-ért kitakarítják, az sokat segít a túlmelegedésen.

2013. dec. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyi van hogy külföldön élek,szóval nem biztos hogy ugyan az az ár. De azért majd rákérdek.
2013. dec. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!