Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mobilinternettel kapcsolatos...

Mobilinternettel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Hogyan működik?? Ha én laptopon szeretném használni, akkor kell vennem egy USB kulcs szerűséget?? És ezt bárhol használhatom? Külföldön is?? Vagy ott kell venne ottani USB-t? És van olyan is, amit mobilon és laptopon is lehet egyaránt használni??

A válaszokat előre is köszönöm



2013. dec. 15. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik szolgáltatónál előfizetsz mobilnetre (megmondod laptophoz, tablethez kell) Kapsz egy USB modem stick-et.

Ez így néz ki: [link]

Ebben van egy SIM kártya. Ha éppen mobilon akarod használni akkor ki kell venni a SIM-et, telefont beállítani, és lehet netezni. Ez a SIM csak netezésre jó telefonálni nem lehet vele.

Külföldön nem tudod használni, vagy ha igen akkor méreg drága mert romaing kell.

Az ilyen netet 1-2 év hűséggel adják, és forgalomkorlátos!

2013. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen,

szóval ha külföldre megyek, akkor érdemesebb ott venni ilyen SIM kártyát, nem??

2013. dec. 15. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen valami ottani szolgáltatósat.. biztos van hűség nélkül is
2013. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sőt ha jól tudom, lehet kapni ilyen töltögetős netet is... (mint a pl a praktikum dolog telenornál)
2013. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

töltögetős nekem nem kell, inkább korlátlant vennék...még hogyha le is kellene kötni...igazából Ausztriában laknék egy darabig, és most néztem, hogy ott van T-mobile, és azt hiszem korlátlan internet is,

szóval köszönöm nektek a válaszokat, ment a zöld

2013. dec. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!