Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Japán karakterek engedélyezése...

Gray00 kérdése:

Japán karakterek engedélyezése firefoxban?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt írja a firefox böngészőmben ahelyett, hogy kiírná a Japán karaktereket. Ezt hogy lehetne megoldani? Köszi előre is a választ!



2013. dec. 15. 16:59
 1/9 anonim válasza:

Géped amúgy megjeleníti őket?


Wed Developer alatt Character Encoding-t állítottad már?

2013. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem a gépem se mutatja. Mi az a Wed Developer Character Encoding. Bocsi, nem vagyok valami nagy szaki. :(

Amúgy nem tudom, hogy számít.e de windows xp-m van.

2013. dec. 15. 21:00
 3/9 anonim válasza:

Wed Developer alatt van Character Encoding, ami befolyásolja, hogy karakterek miszerint vannak megjelenítve.


Ha meg van még a lemezed, akkor vezérlőpult - területi és nyelvi beállítások - valami ázsia kiegészítés címszót kell bepipálni...Az a baj, hogy már nincs XP-m és elfelejtettem a pontos útvonalat.


[link]

Esetleg megpróbálhatod letölteni itt a japán IME-jét google-nek, attól elvárnám, hogy telepíti a japán fontokat is, bár nem biztos.

2013. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
*mármint ilyen menüpont alatt van nekem a firefoxban a character encoding.
2013. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Köszönöm szépen a válaszodat!:)
2013. dec. 15. 21:15
 6/9 csacsi2 ***** válasza:

XP -n a Területi és nyelvi beállítások/Regional Settings : futtatásba: intl.cpl

Nyelvek fül,kiegészítő nyelvi támogatás: kelet ázsiai nyelvek telepítése.

[link]

2013. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó! nem én raktam rá a gépemre a windows xp-t és nincs nálam a telepítő cd. hogy lehetne kiküszöbölni ezt a problémát, azon kívül, hogy ismét megveszem az op.redszert??
2013. dec. 17. 18:56
 8/9 csacsi2 ***** válasza:
Letöltöd a netről a telepítőlemezt ISO (lemezkép) formátumban, majd virtuális lemezképprogrammal (pl.: PowerISO) mount-olod esetleg kiírod a programmal.
2013. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld meg ezt letölteni a firefox-hoz:

[link]

további nyelvek:

[link]

2013. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!