Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha eladom a használt tableteme...

Ha eladom a használt tabletemet sérülésmentesként miközben törött akkor, tudnak valamit tenni ellenem?

Figyelt kérdés

postai utánvétellel eladom, mondjuk megnyomorgatom egy picit a dobozt, és akkor hogy berepedt szállítás közben, tudnak valamit tenni?

senkit nem akarok kizsebelni mert csak ilyen pár ezer ft-é raknám fel netre, vagy ilyent ne csináljak?


2013. dec. 18. 17:33
 1/8 anonim válasza:
Ne csinálj ilyet, ezt csalásnak hívják.
2013. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kifogsz egy ideges típust akkor beveri a pofád amit meg is fogsz érdemelni.
2013. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen ez csalás lenne, de összetörték az enyémet és nem fizetik ki, és ezért gondoltam hogy ne bukjak annyit és akkor eladnám 5000FT-é pl.
2013. dec. 18. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csalás, és büncselekménynek számít, az ilyen emberek miatt nem bízom meg az aukciós oldalakban
2013. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Nem rakom fel meghirdetni. nem ér nekem annyit 5000FT hogy valakinek elrontsam mondjuk a karácsonyját vagy akármi...

2013. dec. 18. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
de ha leírod hogy mi a baja, akkor felteheted, a működő részei még jók lehetnek valakinek
2013. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
felraktam, csak senkinek nem kell donornak, mert nem egy túl népszerű gép szerintem, igazából az egész kijelzője összetört, az aksi a jó benne, hátlap, az előlap, meg a keret, meg talán az agya, vagy ehhez így nem értek hogy azt átszerelik e az agyát. de a fő része hibásodott meg. amúgy csak 2 hónapos gép.
2013. dec. 18. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát pl a jelenleg sérülésmentes lábadat darabokra törik - jogosan.

Megjegyzem, ha postára akarsz adni egy nyomott dobozt, adnak rá egy matricát, hogy már eleve sérült volt. Tehát még a postán sem lehet leverni.

2013. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!