Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen olcsó ez a focus?

Miért ilyen olcsó ez a focus?

Figyelt kérdés

[link] 65 000 kilometerrel 705 000 forint? Motorhibás lehet?


Gondolom nem törött, mert akkor szerintem nem lennének rajta ilyen spoilerek.



2013. szept. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet átalakítás óta futott 65 000-ret :)
2013. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az reális, de elvileg az összes futott kilométert kellene kiírni, nem?
2013. szept. 19. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, egy első generációs Focust mennyiért akarsz venni? Másik szemszögből nézve pedig azért ennyire olcsó, mert optikai tuningon esett át. Ezek szinte törvényszerűen közutáltak. Ráadásul szerintem ez még ocsmány is. De lehet, hogy csak azért, mert túl egyhangú. Illetve gondolom az 1800 ccm-es benzinmotor nem dísznek van benne egy nem hétköznapi megjelenésű autóban. A lámpák, a spoilerezés és az ültetés sem arra utal, hogy a nagypapáé volt a szőlőbe járkálni.


Ráadásul érdekes a nemrégiben forgalomba helyezése, sőt, az még érdekesebb, hogy gyári tuning, de a forgalmiba be van jegyezve az átalakítás. De lehet, hogy csak én nem tudok gyári Ford tuningról.

2013. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom megvenni, csak érdekelt és nem értem miért kell ilyen hangnemben válaszolni..
2013. szept. 19. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves Focus ennyi pénzért, 1.8-as benzinzabáló motorral szerintem nem olcsó, sőt, kb itt az ára. A 65 ezer km meg tuti kamu. Ha nem hajtotta volna, csak ennyit, minek díszítette volna fel? :)
2013. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"és nem értem miért kell ilyen hangnemben válaszolni.."

1) Nem értem, hogy ezt miért is írod.

2) Tudtommal írásos kommunikáció során ki van zárva a hangnem lehetősége.

2013. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!