Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hálózat ezen a számítógépen...

A hálózat ezen a számítógépen mentett beállításai nem felelnek meg a hálózat követelményeinek?

Figyelt kérdés

Valamiért most nem működik a Laptopomon a Wifi-n keresztül Internetezés. Még 1 éve vettem egy Routert az Asztali gépemhez ami a DSL-el csatlakoztattam minden oké volt az asztalin is, és a laptopon is működött a NET. Ma teljesen leállt az Internet, aztán megcsináltam 4 óra szerelés után és most az asztalin működin de a Laptopon nem mivel magát az Internetemet amit a Router sugároz azt látja de viszont nem akar csatlakozni mivel ezt az üzenetet írja ki amit a kérdésnél írtam ki.

Mit kéne beállítanom a laptopon hogy megint működjön rajta a Wifim?


2013. dec. 19. 19:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!