Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki torhet az ablak ha az...

Ki torhet az ablak ha az erosito es a boxak nagyon kozel vannak az ablakhoz (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
az iroasztal pont az ablaknal van,nagyon kozel hozza,es a hangszoro logitech z680

2013. dec. 22. 16:52
 1/3 dirtboy ***** válasza:

ki persze akkor ha 0,5mmes üveg van az ablakban és sarka meg van repedve.

másként ilyen lóf asznyi cucctól nem igen.

már bocs hogy így lefikázom de ilyen hangszórók nem bírnak akkora hangnyomást generálni hogy kárt tegyenek,én teszteltem a szobámban 2db dld 500as mélynyomót egyszerre 50es refi ládában voltak.

ablakoknak az ilyen meg se kottyan,rezonál de a töréstől messze van.

2013. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rezgeti az ablakot akkor tedd máshova a mélynyomót, a kis hangfalak nem tudják betörni az ablakot.Mélynyomót inkább sarokba érdemes tenni akkor szól nagyot.
2013. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat nagyon rezgeti az ablakot,azt hiszem hogy arebb fogom tenni mesze az ablaktol,szerintem azert is mert kicsi a szoba,na min1,azer koszi a valaszokat ;)
2013. dec. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!