Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rázhat a műanyag hajszárító?

Rázhat a műanyag hajszárító?

Figyelt kérdés
Legutóbbi használatkor olyan volt, mintha rázott volna, ki is kapcsoltam. Elvileg nem rázhat, de a nálam okosabbak véleményét várom.
2009. nov. 26. 12:06
 1/6 anonim válasza:
Én sem vagyok okosabb, de szerintem inkább ne használd. Lehet zárlatos is, nem?!
2009. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem rázhat mert kettős szigetelésűnek kell lenni, ha nem sérült a műanyag ház a vezeték, nincs beázva, nem nedves akkor nem rázhat. Ha mégis úgy érzed, hogy ráz akkor vidd el szerelőhöz, hogy ellenőrizzék le, vagy vegyél másikat.
2009. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig most akartam használni. Van rajta diffúzor, ami a göndör hajam miatt kellett. Ezért is vettem meg 2000-ért a munkatársamtól. Nem adta volna oda, ha tudja, van valami baja. Akkor buktam 2000 ft-ot és vehetek egy ilyesmit. Szerencsére van másik hajszárítóm, az még jó. :)
2009. nov. 26. 12:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta sérülést sehol. Majd egyszer még kipróbálom, hogy ráz-e vagy csak képzelődtem, aztán eldől a sorsa. :)
2009. nov. 26. 12:15
 5/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Szét kellene szedni, hogy nincs-e égésnyom vagy más baj a vezetékeknél.
2009. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én egyszer szárítottam a hajamat és nem túl kellemesen megrázott.. a vezeték kiszakadt.. a kezem megpörkölődött.. aztán szerencsésen földhözvágtam és ottmaradt a nyoma a csempén.. később a szerelő azt mondta hogy örülhetek hogy nem robbant szét..
2010. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!