Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van 1 Sony TA-F417Rtípusú...

Van 1 Sony TA-F417Rtípusú erősítőm 4-16ohm 2x80wattnak írta az eladó.4végfok van rajta és minden oldalon mást írtak. Valaki tud biztosat mondani? A másik meg, hogy lehetséges lenne hogy 1db 4ohmos300wattos és 2db 120wattos8ohmos hangfalat kössek rá?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs 4 végfok. 2 csatornás.

A hangszóróid így nem tudod megfelelően elrendezni.

2013. dec. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig meg tudok rajta hajtani 4 hangfalat és nem kell 2 ugyan oda be csavarni.. és szét kaptam nem el osztó van benne hanem 4 végfok.. Bár egyik kérdésre sem adtál választ azért köszi.
2013. dec. 28. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:

"Pedig meg tudok rajta hajtani 4 hangfalat és nem kell 2 ugyan oda be csavarni.."

Tudjuk. Kapcsoló van benne, azzal tudja közösíteni, az 'A', 'B' 'A+B' variációk ugyanúgy működnek mintha te kötnéd egy kimenetre.


" és szét kaptam nem el osztó van benne hanem 4 végfok.."

4 tranzisztor, amiből 2 alkot egy párat.


"Bár egyik kérdésre sem adtál választ azért köszi."

De, mindre.

Idézlek:

"2x80wattnak írta az eladó.4végfok van rajta és minden oldalon mást írtak. Valaki tud biztosat mondani?"

Ehhez belinkeltem az adatlapot amin elolvashatod a saját szemeddel a műszaki adatait.

Ha nem megy az olvasás, kérj meg rá valakit.


""A másik meg, hogy lehetséges lenne hogy 1db 4ohmos300wattos és 2db 120wattos8ohmos hangfalat kössek rá?"

Erre az alábbit válaszoltam:

'Nincs 4 végfok. 2 csatornás.

A hangszóróid így nem tudod megfelelően elrendezni.'


Amúgy lehetséges, mert azt kötsz rá amit akarsz, ha erre voltál kíváncsi. Az adatlap segít, hiszen nem tudjuk milyen készüléked van.


De nem szeretnélek a technikai részletekkel untatni amit úgy tűnik egyébként sem értesz.


Van még kérdésed?

2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a linkre azt hittem csak valami köcsög reklám.. a lehetséges lenne dolgot úgy gondoltam, hogy nem-e tesz kárt az erősítőben ha 4ohmot meg 8ohmot is kötök rá..
2013. dec. 29. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elrendezésről meg csak annyit, hogy középen mélynyomó, 2 oldalt meg a hangfalak. Miért ne tudnám el rendezni.?? Csak pont ezért akarom azt, hogy a mélynyomó L+R jelet is kapjon mert akkor nincs az hogy a stereo miatt csak a jobb hangfal nyomja a mélyet mert a mélynyomó bal csatornára van kötve.
2013. dec. 29. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok garanciát adni rá hogy tartós lesz, se arra hogy nem.

Mindenesetre ha mindkét csatornán ugyanaz a jel megy, akkor a közé kapcsolt hangszórón nem fogsz semmit hallani ellenütemben.

2013. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!