Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy egy kapcsolatban a szerelem nemhogy lanyhul, hanem egyre erősebb lesz? Lehet ezt mondani másfél év után? (31/N és 24/F) Voltatok már így? Az igaz, hogy hetente egy napot töltünk együtt, de az olyan, hogy mindent visz.

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, kíméljetek a cinikus beszólásoktól. Mi tényleg mélyen imádjuk egymást.
2013. szept. 20. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sííííííímán lehet mér ne lehetne a lehetsőgesk végtelenek!!!!!:D
2013. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Minden pasi örül ha hetente egyszer látja az anyját.
2013. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez persze, hogy lehetséges. Mi 2év után sokkal jobban szeretjük egymást a barátommal! Pedig a 2év sem kevés idő, és nem enyhültek a dolgok, csak erősebbek lettek.
2013. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
még egy darabig igen aztán átalakul valami mássá-mélyebbé
2013. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. 3 és fél éves lesz a kapcsolatom, és 2 éves a házasságom decemberben a férjemmel.


Sose értettem azokat akik azt mondták,írták valahol, hogy a nagy szerelem idővel elmúlik. Érdekes módon én ahogy telt az idő egyre erősebben érzem, mélyebben.:)


27/N , a férjem 24 éves

2013. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2-es! Ezt most muszáj volt? Miért? 7 év különbség az akkora tragédia? De egyébként a kérdésem nem is erre a témára irányult, bocsi.
2013. szept. 20. 20:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Azoknál elmúlik akik úgymond 'nem egymásnak vannak teremtve' azoknál szerintem elmúlik :)
2013. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, én magam is csodálkozom ezen, hogy ilyen érzelmeket élek át, de így van, és kész.
2013. szept. 20. 20:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én most,10 év után,jobban szeretem a feleségem mint eddig bármikor.
2013. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!