Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Halogén izzók nem világítanak...

Becsaghgy kérdése:

Halogén izzók nem világítanak a panel lakásban. Van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Panelban lakunk és kiégett egy izzó a lakásban, amihez egy régi lámpatest tartozott, viszont most, hogy nem lehet a hagyományos izzókat kapni, vettem egy halogén izzót. Ez viszont valamiért nem világít sehogy sem.

Van valakinek tippje, hogy mi miatt nem működik?

Régi típusú az elektromos rendszer, alumínium kábelekkel, stb.



2013. dec. 28. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rossz az izzó, próbáltad másik foglalatba?
2013. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de máshol sem működött. Végül több ismerősöm tanácsára visszavittem a boltba, kicseréltettem és láss csodát ez megoldotta a problémát :)
2014. jan. 8. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A foglalat talpérintkezőjét hajlítsd kijjebb egy csavarhúzóval, de előbb FESZÜLTSÉGMENTESÍTS! Az izzók talpérintkezőin spórolásból kevesebb forrasztóónt raknak, és ezáltal nem érintkeznek a foglalat érintkezőivel.
2014. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!