Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy hibás iphone 3G-t....

Kaptam egy hibás iphone 3G-t. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Az érintőképernyőjével van a gond, néha egy sávban a QWERTY sor nem működik, de nem a billentyűn van baja, hanem bárhol a telefonban. De van olyan is, hogy össze vissza nyomogatja bárhol nyomom meg, vagy ha már csak 1 centi közel teszem az ujjamat el kezd mindenfelé irkálni a billentyűn. Ha jól vettem észre és bemelegszik a teló akkor tökéletesen működik... Szervizbe is volt már többször is, egy törött kijelzőért (hülye nővérem a telefonra székkel rá ült...) Meg javították, de a telefon az óta ilyen. Állítólag volt rajta egy szoftver frissítés is, amióta állítólag lassú (én nem tapasztalom, csak annyira laggolgat be mint a többi telefon). Szóval ha jól láttam trehány munkát is végeztek, mert pici kosz maradt a kijelző alatt, és a széle ki is lóg egy fél miniméternyit... Most akkor mi baja lehet? Mindenképp kötelező 8 ezer forintot kifizetnem új érintő panelért? Nem lehetne, hogy csak elviszem egy szervizbe és úgy teszik össze, ahogy kéne? A jelenlegi panellel.

2013. dec. 11. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem lehetne, hogy csak elviszem egy szervizbe és úgy teszik össze, ahogy kéne?"


De, lehetne, csak senkit se érdekel ingyen a telefonod.

2013. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha azóta rossz amióta szervízben volt akkor már másnap vissza kellett volna vinni sztem.
2013. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is azt tettem volna...
2013. dec. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!