Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LED reflektor és LED-es...

LED reflektor és LED-es termékek élettartalmával kapcsolatban mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem kicsit negatív mert az 50 ezer órás üzemidővel árult mozgásérzékelős LED reflektorom amit a Vaterán vettem talán 200 órát se bírt ki ennek a többszörösét is kibírja egy hagyományos izzó. Nem az energia a drága amit elfogyaszt hanem az ára ami akkor 8150-Ft volt szállítással, gondolom elég nagy a baj a reklamációkkal mert a felhasználó azóta már nem is létezik a Vaterán. A másik dolog amit még észrevettem lakásban használatos E27-es SMD izzzós LED a hordozható rádió vételét rendkívül zavarja.

2013. dec. 29. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek vettél gagyit drágán a vateráról? Vettél volna normálisat rendes üzletben és kaptál volna rá 2 év garanciát is.
2013. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán igazad is van de amint hasonló témában olvastam mások is azt írják az üzletekben is ezeket a kínai termékeket árulják ami igaz is csak még drágábban, talán a garancia az kicsit jobban érvényesíthető.
2013. dec. 29. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:

kicsit jobban = rendesen


vaterás led = megrendeli neked a legolcsóbbat ebayről

2013. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"vaterás led = megrendeli neked a legolcsóbbat ebayről"


Igen, 8150 forintos ár helyett 3600-ért.


[link]


Persze ha magadnak rendeled akkor van lehetőséged reklamálni és nem mellesleg sok pénzt spórolsz meg.

Ha ilyen termékkel van dolgod, akár egy héttel később is készítheted az eladó értékelését, amely idő alatt kiderülhet a termék hibája.

Ha gond van vele, az eladóval felveszed a kapcsolatot és közreműködik a megoldásban.

2013. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ebayon vásárolni. Ennyi.
2013. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból én nem is arra lettem volna kíváncsi honnan vegyük vagy ne vegyük én azokra a tapasztalatokra lettem volna kíváncsi akik használják a termékeket végül is ahogy nézem az egyik üzletben 1 év garanciával árulják ahogy számolom az 1 évet túlhaladta ez is amit a Vaterán vettem és kb. napi fél órát világít a terasz sarkára van felszerelve így egy év alatt kb.150 órát használódik, sajnos a környezetemben is hasonló negativ véleményt hallok (pedig üzletben vásárolt LED izzó) kevés használat után tönkremegy egy része. Ezek a 25-50 ezer órás üzemidők talán akkor lennének helytállóak ha Japán gyártmányúak lennének.
2013. dec. 30. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell matek professzornak lenni, hogy kiszámold, fizetsz 20ezret egy normális led lámpáért és működik tizenX évig. Vagy évente 8ezerért egy gagyi. Ha több pénzt áldozol rá lesz olyan gyártó aki egy évnél többet garantál. Másrészt a lámpatest is fontos, megfelelő hűtése legyen.
2013. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában a ledek valóban tudják az elvárt követelményeket, de a meghajtó elektronikák nem.

A tápok hamarabb tönkremennek mint a ledek.

2013. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!