Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy AVS Video...

Letöltöttem egy AVS Video Editor 6.2-t, de nem működik normálisan, pedig egy csomó tökjó dolog, lehetőség van benne. Hogy kell ezt használni?

Figyelt kérdés
Az effekteket és az áttűnéseket se tudom rátenni a jelenetekre, csak a színeket lehet beállítani, meg vágni, meg még egy pár dolgot.Mert még oylan probléma is van vele, hogy amikor pl az elmentett project-et akartam folytatni, és beimportáltam egy új videót, azt alá tette, nem utána (mmint átlátszóban ment alatta, és sehogy se tudtam át teni a másik sávba) meg az rövidebb is lett, ahogy a másikból kivágtam, zenét még nem próbáltam tenni rá, de kétlem, hogy az is menne. Szóval, hogy kell ezt használni?Vagy ha ez nem működik sehogy sem, milyen jó videószerkesztők vannak még? A baj, az, hogy már többfélét kipróbáltam, de több is állandóan lefagyott, valamelyikben kivágni se lehetett normálisan, meg alig lehetett mást csinálni vele. Azt hiszem a gépünkkel van a baj, azért fagy le rajta a legtöbb. Mert valamit egyszer ki vettek belőle, mert elromlott, már nem emlékszem, mit, de gondolom, amiatt is kevesebbet bír. Viszont nagyon szeretnék videókat szerkeszteni, régebben mobillal tudtam, de az aztán elromlott, régi mobil volt, és nem is bonyi szerkesztővel, de azt szerettem, viszont gépen egyet se tudok használni, vagy emiatt, vagy amiatt.

2013. dec. 31. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!