Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lehetőség van rá, hogy ne...

Ha lehetőség van rá, hogy ne kelljen dolgoznod, akkor is elmennél? Vagy maradnál otthon, főzni, mosni? Én biztos megőrülnék. De ha van egy csomó más foglalkozás, amire eljársz, akkor kibírható? (pl. kutyaiskola, vmi klub. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van hobbija, vagy egyéb, munkán kívüli elfoglaltsága, az nem unatkozna és nem őrülne meg...

Én például zongoráznék, olvasnék, művelődnék, barátkoznék, sétálnék... Egyszóval nem lenne egy unalmas percem sem. :)

2010. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember soha nem unatkozik. Vagy elfoglalja magát valamilyen munkával,hobbival,vagy olvas,esetleg böngészi a neten az őt érdeklő témában.
2010. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. De ha mondjuk valaki 20-25 évesen csak a hobbijának él, az egy idő után csak meg unja, nem??

Ma kötöszködős kedvemben vagyok. :P

2010. máj. 9. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne olyan munkalehetőség, amit szívesen csinálok, és elég csak a nap egy részét ezzel tölteni, akkor mindenképpen. Mondjuk teszkópénztárosnak nem mennék el, csak azért, hogy ne unatkozzak otthon. Ha nem találnék olyan munkát, amit szívesen csinálok, akkor elmennék valahova önkéntesnek, vagy találnék valami egyéb elfoglaltságot.
2010. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem őrülnék meg, elég nyugis típus vagyok :)
2010. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék


De úgyis kell majd dolgoznom :(

2010. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék el a klasszikus értelemben vett munkahelyre, de oda most sem járok, mert nem bírom. Valószínűleg sokkal több ötletemet valósítanám meg, mint most van lehetőségem.


KötöZködni pedig z-vel szoktak, nem sz-szel. De csak mert én is kötözködős hangulatban vagyok. :)

2010. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne elég pénzem, akkor nem biztos, hogy elmennék a klasszikus értelemben dolgozni. Esetleg önkéntes lennék valahol.
2010. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!