Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tabletet vagy laptopot vegyek?

Tabletet vagy laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan 50-60 ezret szeretnék rákölteni, és nekem használtan is jó.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. Most egy régi asztali gépet használok, és igazából ahelyett szeretnék egy hordozható eszközt.

Ha tabletet veszek, akkor ugyanúgy megmarad használatra a gépem, viszont laptop mellett nem sok értelme lenne, mert ennyiért már bőven jobb laptopok vannak mint a gépem. Plusz laptopon jobb minőségű játékokkal tudnék játszani (pl. sims 3).

Viszont a tablet meg sokkal könnyebben hordozható, az akkuja többet bír, és szerintem kényelmesebb is lenne használni, viszont elriaszt, hogy csak ilyen "gagyi" appokat tudok használni rajta mint telefonon, tehát nem olyan teljes értékű játékokat mind mondjuk PC-n.

Ha a helyemben lennétek melyiket választanátok?


2014. jan. 1. 22:24
 1/4 anonim válasza:
laptop...
2014. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egy 3. opciót mondanék netbook nem sokkal nagyobb mint a tablet, sokat bir és olcsó 70e körül már lehet kapni
2014. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
laptop. A netbook nem tud annyit mint egy használt laptop ( ugyanannyiért )
2014. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
harmadik hát ez valoszínű volt amúgy nem rosszból mondom:D
2014. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!