Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Orion lcd t19s tv-ben,...

Az Orion lcd t19s tv-ben, milyen kijelző van?

Figyelt kérdés

Kiszedtem a kijelzőjét, típusa: "m185b1-l2"

Leírás:

M185B1-L02 is a 18.5” TFT Liquid Crystal Display module with 2 CCFL Backlight unit and 30pin

1ch-LVDS interface. This module supports 1366 x 768 WXGA mode and can display up to 16.7M colors.


Ebben a tévében volt:

[link]


Kérdésem, hogy ha a kijelzőről mindenhol 1366x768-at írnak, de mindenhol ahol eladják a tévét, 1440x900-at, akkor kinek és minek higgyek???


A kijelző működik, csak a táp halt meg a tévében és szeretnék egy kit-et venni hozzá, ami tápot, controllert és trafót is tartalmaz a két lámpához, de nem tudom milyen felbontású lehet a kijelző!

Tud segíteni valaki?


2014. jan. 11. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, ne vegyél ilyet mert nagyon kicsi
2014. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most... Nem értelek...

Nekem most van ilyenem... Nem kell vennem... Már megvan, a kijelzője jó, de kell vezérlés hozzá... Csak nem tudom milyet vegyek, miben bízhatok, ebben szeretnék segítséget!


Én ezt néztem ki:


[link]

2014. jan. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!