Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hordozható hangszoró készitése...

Hordozható hangszoró készitése? 10-40 Watt

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hordozható hangszorót késziteni, hogy tudjak tánc videokat csinálni, vagy hogy néha odakint üres helyeken tudjak zenét hallgatni. Néztem Jvc Boomblastert de túl drága. Hogy lehetne aránylag jó hordozható hangszorot épiteno nem túl drágán. Nekem per pillanat 10 watt is megfelelne! Egy haverom laci mesélt valami dolgot hogy egy ic és egy 9 voltos elemel 9 wattos hangszorot lehetne meghajtani. Hogy fogjak hozzá ?

2014. jan. 12. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hálozatról akarod müködtetni? láttam 9v os részt de az hül.eség akkora a teljesitménye egy 9v os elemnek h nem müködne túl sokáig ha egyáltalán müködne. hát kell hozzá ic de az köré kell egy áramkör amit megkell csinálni összeforaszgatni kell hütöborda szval ha nem értesz hozzá akkor nem túl kivitelezhető számodra vagy esetleg megkérsz valakit
2014. jan. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan mik lennének az igények? Mert ám a 10-40W az tág határ. Méret, TÖMEG, bevetési időtartam, hangminőség?


Na és az ár..?

2014. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a célom az lenne hogy jól halhatoan tisztán szoljon az a hangszoró. és hogy 4000-5000ft-ból össze lehesen rakni. Hangoszorók vannak itthon. Laci aki mesélte ezt a dolgot azt mondta hogy a régi tv-ben van valami alkatrész (IC) Hát 2-3 óra zenehallgatásra volna szükségem , pár nekem az is ha ellmes. Csak én nem tudom mekkora teljesitménynek mekkora az energiaigénye. Meg a hordozhatóság se árt!
2014. jan. 12. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

A táncvideó alatt mit értesz pontosan? Pár ember produkcióját szeretnéd rögzíteni? Egyébként az otthon dobálózó hangszórók nem tudom mit tudnak. De ha ilyen TV-ből bontott vackok, akkor nem sokat lehet kihozni belőlük.


A hangminőség mennyire számít? Vagy inkább csak legyen elegendően hangos? Na és hordozható CD-s magnó beszerzésén gondolkodtál? 5000 ből meglenne. Ahhoz is lehet akkumulátort implementálni. Vagy akár elemről is elmenne (sokat direkt elemesre is terveztek)

2014. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom menyire szól jól egy ilyen hordozható magnó.

Ugy szeretném ha szólna ugy mint egy 2.1 hangszoró!

https://www.youtube.com/watch?v=db9Rlk8BuaY

Ilyesmi hangszorót szeretnék épiteni, ami a videoban szól fekete Jvc az magyarországon 80.000 ft kb.

2:42-től szól! :) Ilyen az álmom! Vagyis nem lenne muszáj hogy itt szoljón ha fele igy szól nekem azis elég! :)

A videóban a jvc hangszoró 2X15 wattos mélynyomot tartalmaz és 2X5watt magast 10 Góliát elemről megy.

2

2014. jan. 12. 19:53
 6/6 A kérdező kommentje:

A tánc video allat azt értem hogy én táncolok és felveszem videora csak kell hozzá egy hangszoró amin fut a zene! :)

itt a nyári videóm! :)

https://www.youtube.com/watch?v=xU3wqQEsE-k

2014. jan. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!