Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Légyszíves segítenetek nekem...

Légyszíves segítenetek nekem a tavaszi PlayIT-tel kapcsolatban? Mit kellene (és persze hogyan) tennem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most először mennék PlayIT-re...Tudom, hogy most jönnének az okosok, hogy írjam be a Googleba, de én jobban "hiszek" a tapasztalt ember szavaiban:) szóval...elővételes jegyet éri meg venni? Ha igen, hol? Mikor kezdődik ez az egész? Mikorra éri meg odamenni? Mindent amiről azt hiszitek, hogy fontos, légyszíves írjatok meg:)

2014. jan. 19. 17:24
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem nem kell annyira ráparázni!:) Én az elővételes jegyet javaslom, általában nagyon nagy sor van, mert többnyire egybeszervezik valamelyik tavaszi connal (cosplay), így két rendezvény tömegei áramolnak be. Hol, meg mikorra vannak hivatalos források, azt mi sem fogjuk jobban tudni!:) És szerintem nyugodtan odamehetsz akár nyitásra, lesznek elegen, és a jobb játékstandok elég hamar el szoktak kelni (bár azért félóra várakozás általában elegendő, hacsak nem valami nagyon speciálisról van szó).
2014. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:3:)
2014. jan. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!