Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aki már rendelt Extreme...

Aki már rendelt Extreme Digitalnál (edigital) mi a tapasztalatotok, betartják hogy a rendeléskor a házhozszállítás kért idősávjában történik a csomag szállítása?

Figyelt kérdés
Elvileg házhozszállításnál lehet idősávokat bejelölni, mikor szeretnéd a szállítást. Milyen idősávok vannak? Mennyire tartják be?

2014. jan. 20. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
pick-pack pont nem jó neked?
2014. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a Tékozló Homár-on, mintha ott lenne pár ilyen bejegyzés.
2014. jan. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%
Nem ajánlom az extreme digitalt, nem a házhozszállítás miatt.
2014. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SylwerStone ***** válasza:
51%

3#

Semmi baj nincs az Extreme Digital-lal!

Korrekt, rendes cég. Nemegyszer rendeltem már tőlük több tízezret forint értékben.

2014. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Betartják, elég korrekt a webáruházuk, futárszolgálatuk. Bár utoljára kb. 1,5-2 éve rendeltem onnan.
2014. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a eddigi hozzászólásokat.

Pick pack pont nem jó, mert távol van tőlem, és ha jól tudom, oda olyan nagy készüléket amit rendelnék, nem lehet kérni.


Én egyébként rendeltem már tőlük pár ezertől 100ezer forint fölötti árut is, mindig minden rendben volt.


Tudom, kicsi az esély, de hátha valaki olvassa a kérdést, aki rendelt már tőlük kiszállítási idősáv megválasztásával.

2014. jan. 21. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem 3-4 munka nap a kiszállitás,feketepéntekkor 1-2 hét kiszállitás idő.nekem jo voltm indig25/F
2019. aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!