Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ebayről rendelt termékek...

Nagy János22222 kérdése:

Az ebayről rendelt termékek házhoz jönnek?

Figyelt kérdés
Pár napja rendeltem valamit és kíváncsi vagyok, hogy házhoz jön-e a cucc, mert azt hallottam, hogy vámvizsgálat alá is vethetik a csomagot. Ebben az esetben nekem kell bemenni a termékért, vagy akkor is házhoz jön? Vagy minden esetben nekem kell bemenni/betelefonálni valahova, és ott majd el tudod intézni, hogy házhoz jöjjön?

2013. nov. 4. 12:00
 1/2 A kérdező kommentje:
tudom*
2013. nov. 4. 12:01
 2/2 anonim ***** válasza:
A csomagot akkor is házhoz hozza a posta, ha az vámvizsgálat alá kerül. Csak adott esetben ha a vámhatóság fizetési kötelezettséget állapít meg (vám, áfa) akkor előbb neked be kell szolgáltatnod a kért számlákat és okmányokat (faxon, e-mailbe vagy postai levélben) és kis összegnél a postásnak fogod fizetni az összeget. Ha nagy összeg (talán 100e ft felett) merül fel akkor kell csak személyesen bemenni.
2013. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!