Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikrofon alkatrész csere, na...

Mikrofon alkatrész csere, na de hol?

Figyelt kérdés
van egy jó öreg Tect UDM 1052 mikrofonom, de egyszer csak az történt vele, hogy valami gyökér hangfal kimenetre dugta mikrofon bemenet helyett (-.-), ennek köszönhetően tönkre ment benne az a "cartridge" nevű cucc (aminek még mindig nem tudom a magyar nevét), hát rákerestem ebay-en, google-ban, de sehol nem találtam ilyen méretű cuccot, csak vastagabbat, rövidebbet, hosszabbat, de ilyet nem. Hol tudnék beszerezni tartalék alkatrészt ilyen mikrofonhoz? Lécci segítsetek, mert tanácstalan vagyok. Ha kell képet is tölthetek fel. Előre is köszi!

2014. febr. 8. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikrofon betét, vagy mikrofon kapszula néven keresd.


[link]


Itt pl van. Fontos, hogy dinamikus mikrofon betétet keress, mert ilyen volt benne eredetileg.

2014. febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges vele bajlódni, ez pont egy tucat, alsőközépkategóriás mikrofon, venni kell egy másikat.


Amúgy nem tudom elképzelni, milyen erősítőn van XLR hangfalkimenet...

2014. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
JACK csatlakozó van az XLR másik végén, amúgy nagyon köszi a válaszokat!
2014. febr. 9. 13:33
 4/5 hangszoros válasza:
Anno én is használtam Tect mikrofont. Nagyon jűl szólt úgy emlékszem titán bevonatú membránja volt. A mostani kinai alsó kategoriások meg se közelitik. Nem i értem miért tünt el a tect márka?
2014. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert túl sokan voltak, akik azt hitték, hogy fölösleges minden extrája, amit egy kínai szar nem tud. Lecsökkent a bevétel, nem volt fönntartható a gyártás alacsony árakkal/mennyiséggel, csőd.
2014. nov. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!