Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360 Alkatrész csere mert...

XBOX 360 Alkatrész csere mert RÉGI?!

Figyelt kérdés
Elmentem egy Xbox game boltba,és vettem 4 játékot... Nem indult el egyik sem,másnap visszavittem.Azt mondták küldjem el szoftverfrissitésre(igen,chipelt szóval azért nem lehet otthon)és a gyerek azt mondta amikor mehettem volna érte,hogy "Régi benne egy alkatrész" és ezért nem indulnak el a játékok...(nem ezek az első játékaim,a többi simán megy.) Nem ment szét,semmi,csak régi. Létezik ilyen?Egy 13.000-res dologról van szó,már majdnem a gép nemér annyit...
2013. máj. 23. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

1. A flashelés nem chipelés, kérlek szokjatok le erről!

2. Sajnos már nem vagyok teljesen benne a szakmában, de valószínűleg a meghajtóra mondták azt hogy régi. Ha jól tudom, a samsung és a hitachi típusú odd -ket nem lehet lt 3.0 -val flashelni, csak a benq és lite-on típusukat. Ugyan lehet rendelni netről benq és lite-on odd -t, de te azt nem tudod belerakni (pontosabban beletudod, de a dvd kulcs hiányában csak dvd film olvasására lesz alkalmas), ezért is 13k. Gondolom vagy 6k az odd 2k a beszerelés, és vagy 5k az újra flashelés.

Keres másik üzletet, hátha ott olcsóbb, vagy esetleg érdeklődj az xboxklub fórumán, hátha valaki a városodban megtudja olcsóban csinálni.

2013. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most akkor hardveres módosítás van rajta (RGH)?

Vagy csak szoftveres (flash)?

Mert a kettő nem ugyan az.

2013. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!