Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit vegyek iphonet vagy apple...

Mit vegyek iphonet vagy apple laptopot? és ha mobilt akkor milyen mobil? és ha apple laptopot akkor milyen laptopot?

Figyelt kérdés
Amúgy fiú vagyok

2014. febr. 15. 11:31
 1/6 Tengor ***** válasza:
Azt amire szükséged van.
2014. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd a legdrágábbat. Bár éppenséggel te pont ugyanarra tudod majd használni, mint a legolcsóbbat :)
2014. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenből Apple cuccot vegyél, mert akkor raj leszel
2014. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz zseninek a neveddel ellentétben. :D

Mi így ismeretlenül nem tudhatjuk az igényeidet, a meglévő infrastruktúrádat, sem az anyagi helyzetedet, az életviteledet, a környezetedet, hogy mire akarod használni, stb. Ezek alapján kellene eldöntened.

De szerintem vegyél szifont, a legújabbat és a legdrágábbat, mert azzal lehet villogni mások előtt, egy macbookkal már nehezebb, bár a tuti rajság az lenne, ha a macbookodról feltöltenél egy képet facebookra "via iPhone", akkor mindenki látná mindet.

2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jó telefont akarsz, akkor iPhone 5s...

Ha jó laptopot akkor igazából bármelyik MacBook Air vagy Pro jó, attól függ, mennyit szeretnél rá költeni.

2014. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Apple laptop/notebookok közül leginkább a MacBook Pro 13" tudom ajánlani, nekem is ilyen van és nagyon szeretem:) persze attól függ hogy mire használod...
2014. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!