Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eredeti Hugo Boss karórát...

Eredeti Hugo Boss karórát vegyek, vagy Vacheron Constantin replikát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van 2 karóra, ami nagyon tetszik.


Az egyik egy Hugo Boss óra, az egyik bevásárlóközpontban láttam a kirakatban 105 ezerért.


A másik egy Vacheron Constantin óra, egy régebbi modell, amit már csak használtan lehet kapni, és EBay-en a legolcsóbb 1.200.000 Ft. Viszont találtam ugyanilyen replikát, svájci szerkezettel, szállítással együtt kb 30 ezer lenne.


Ti melyiket vennétek?



#karóra #replika #Hugo Boss #vacheron constantin
2014. febr. 17. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az eredeti Boss jobb választás, nekem is csak eredeti óráim vannak, lehet, hogy nem milliós órák, de azt meg úgyis leveszi az ember, hogy egy replika van az ember kezén, szerintem jobb az olcsóbb eredeti, mint az olcsó replika. Sok sikert a választáshoz!
2014. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!