Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Cigigyártó gép terén mik a...

Cigigyártó gép terén mik a tapasztalataitok? Utállatos a kézi töltögetés, valaki írna olyat ami bevált?

Figyelt kérdés
Típust és tapasztalatokat írjatok légysziii pls :D
2014. febr. 19. 21:06
 1/5 anonim válasza:

én egyszer vettem a neten egyet 4ezerért, és egy hónap után tönkrement...Azóta megbecsülöm a kézi töltőt, mert az nem volt pénzkidobás...xD Meg jó nagy zajt csapott, a 15.cigi után már nem hallottam rendesen ha valaki beszélt hozzám.

Remélem, másoknak lesznek pozitívabb tapasztalatai is, mert nálam itt lecsengett a gépi töltő gondolata.

2014. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

bocsi, előző avgyok,a tipusát nem tudom,d e pont ilyen volt, énis az apródon vettem.

[link]

2014. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyet vettem, csak fele ennyiért. :D

Lehet bennem van a hiba de én nem tudtam vele egy normális cigit csinálni, hiába állítgattam vagy keményre töltötte vagy túl lazára. Azóta én is áldom a hagyományos töltőt :)

2014. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!de utállatos a kézi töltögetés főleg több embernek tölteni tök gáz!!!nincs valami értelmes gép az egész országban ? mindenki kézzel csinálgatja? tök gáz :(
2014. febr. 19. 21:29
 5/5 A kérdező kommentje:
erről mi a véleményetek? még így is gyorsabb mint az 1szálas töltés: T-100" KÉZI CIGARETTATÖLTŐ GÉP
2014. febr. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!