Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a szilikonos mellnyugtató párnával kapcsolatban? Nálatok bevált?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:


[link]


2010. okt. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lehet offolok, mert nekem nem volt ilyen.


De egy jó hideg vizes borogatástól el tud apadni a tej.

Meleg vizes borogatást meg tudsz csinálni magadnak teljesen ingyen.

2010. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó szolgálatot tett, amikor anyósom eltörte a bokáját és bedagadt neki, meg amikor a Rota elleni oltást kellett beadatni (azt ugye hűtve kell tárolni).


Egyébként begyulladt mellre is legjobb a meleg zuhany és a meleg vizes borogatás, valamint a szopi, a fejés és a masszír. A hideg apaszt.

2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez is használható elméletileg hidegen és melegen is egyaránt. Annyi előnye van gondolom, hogy nem lesz az ember vizes, ami mondjuk nem baj, csak kényelmi szempontból jobb, főleg ha kórházban is

használná az ember. Csak beteszi a melltartóba és közben mászkálhat, nem kell vizezni... Senkinek nem volt ilyene?

2010. okt. 1. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem, de nem használtuk. A hugomnak adtam, ő használta. Neki jó volt, melegen használta. Én egyszer a Rossmannban vettem, 1000 volt a két darab. Az első gyereknél én is a meleg zuhanyt használtam.
2010. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!