Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni a pendrive-om exFAT fájlrendszerét ntfs-re vagy fat32-re amit majd azután a samsung tv-m felismerne?

Figyelt kérdés
Próbáltam formázni, ott feldobta a lehetőséget hogy NTFS-be formázhatom, de nem engedte, ezt a hiba üzenetet írta ki: a windows nem tudta befejezni a formázást. Próbáltam a Számítógép\Kezelés\Tárolás\Lemezkezelésben is formázi de ott sem ment... Letöltöttem mindenféle programokat amivel próbáltam formázgatni de nem sikerült egyikkel sem. Egyébként exFAT-ban tökéletesen működik az írás\másolás egyaránt tehát a pendriwe nem hibásodott meg. Egy 64 gigás pendriwe-ról van szó amit eBay-ről rendeltem teljesen noname...Ha megváltoztatni nem is tudom a fájlrendszert, valahogy meg lehetne oldani hogy a tv felismerje?

2014. febr. 21. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam nem samsung tv-m van hanem egy LG42LV3400...:D
2014. febr. 21. 16:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajátgép, jobbklikk a pendrive-ra, tulajdonságok, hardver, tulajdonságok, házirendek:


Optimalizálás teljesítményre


Elvileg így működni fog.

2014. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a lehetőséget is próbáltam de sajnos így sem sikerült, de hosszas keresgélés után rábukkantam egy EaseUS Partition Master nevű progira amivel tulajdonképpen töröltem a partíciót majd újra létrehoztam ntfs-be... Eredetileg trial verzió de találtam hozzá cd-key-t. :D
2014. febr. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!