Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGÍTSÉG Mit tegyek?

Jung_berg9 kérdése:

SEGÍTSÉG Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy torrent oldalról letöltöttem 2db 3d filmet... hogy a 3d tv n meg tudjam őket nézni,vettem hozzá egy egy terrabyteos külső merevlemezt meg van itthon egy 8gb pendrive a filmek, 14és 7 gb ak de nem mennem rá, azt írják ki,hogy a fájl túl nagy méretű a cél fájlrendszeréhez, a fájlrendszereket átformáztam ntfsről exfat és így rámentek, de így a tv írja ki azt hogy sérült a fájl vagy a könyvtár....( ha nincs rajta a film beolvassa ind 2 a tv, és a laptopon meg lejátsza a filmeket) mit tudok tenni?

2014. jan. 1. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Formázd át NTFS-re, bár akkor meg előfordulhat, hogy a film rámegy, viszont a tv nem ismeri fel azt a fájlrendszert. Megvan ez oldva...
2014. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alabol Ntfs en van es nem engedi ratenni
2014. jan. 3. 11:23
 3/3 A kérdező kommentje:
rájötte,hogy elnéztem, alapól fat32 van most próbálom úgy ahogy mondtad
2014. jan. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!