Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Suzuki swift (2005), gyári...

A Suzuki swift (2005), gyári cd-s autósrádiójához tudok-e erősítőt csatlakoztatni, van erre szánt kimenet rajta?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 14:37
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
nem tudom van e rajta rca de gyári fejek elég silányminõségûek,ha szeretnél egy normálisabb rendszert akkor érdemesebb lesz venned egy fejegységet,egy 20-25ezres is már sokkal jobb mint egy gyári cucc fõleg ha használtan veszed ennyibõl.
2014. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nekem is az volt a tervem, hogy veszek egy új fejegységet, csak most nem állok még úgy anyagilag, viszont a hangtechnika bele már megvan egy ideje, és úgy gondoltam addig bekötöm így még nem lesz meg az új fejegység, mert elég húzós az ára annak amit kinéztem :)
2014. febr. 22. 14:55
 3/15 dirtboy ***** válasza:
szabad kérdezni melyiket nézted ki?
2014. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt a befutó :) Nagyon sokat megnéztem,ahová be tudtam menni üzletbe meghallgattam, de ez jött be a legjobban :) [link]
2014. febr. 22. 17:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Ui: Használtan nem szeretnék venni, jobban bízok egy újban,garanciával..
2014. febr. 22. 17:13
 6/15 dirtboy ***** válasza:

2 dinesnek ez elég olcsó,na meg sony is ami egy ideje nem nagyon gyárt fejegységben minõséget.

egyébként vétel elõtt szereld ki a gyárit és bizonyosodj meg róla hogy teljes mélységében be fog e ferni a 2 dines fej.

2014. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) Mindenképpen megnézem h befér-e, esetleg ha van ötleted hogy ennyi pénzből lehetne e jobbat kihozni akkor nagyon szívesen meghallgatnám. Sajnos többet nem bírok rászánni, még tanulok, és csak a diákmelóból meg az ösztöndíjból van pénzem :(
2014. febr. 22. 17:27
 8/15 dirtboy ***** válasza:

ilyen öszegért én 2dinben nem gondolkoznék,azt kell tudni hogy a 2dines nél a minõségi hang sokkal magasabban kezdõdik mint az 1 eseknél.

nekem alpine cde-178bt van,70ért vesztegetik,vagy néz szész még a kennwood,clarion,jvc háza táján.

2014. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 dirtboy ***** válasza:
mondjuk mostmár kíváncsi lettem hogy milyen rendszerbe fog beilleszkedni. ha nem titok örülnék ha megosztanád velem.
2014. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze :) Az erősítőm egy Hertz HCP 4D 4 csatornás erősítő,előre egy Kicx STC-6.2 -es hangszóró szett megy , hátulra pedig egy Kicx ICQ-652 -os szett, a csomagtartóba pedig egy JBL GT5-1204BR láda lesz berakva.
2014. febr. 22. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!