Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsimba a fejegység max....

Zolika217336 kérdése:

A kocsimba a fejegység max. Kimeneti teljesítménye 4* 25 W lehet. Van benne hátul 2 db 8 ohm / max.60 w-os h. szóró elől nemtudom ( swift sedan 1.3 fenner v. szín hogy még a gyáriak? ( nem kérdezem hanem mondom! Csak a szabályzat. )

Figyelt kérdés
Ha kivenném a kocsiból az 1ik hátsót és beraknák helyette ( a mély ládából ) 1 db 200 W-os hangszórót akkor szétnyomná a fejegységem , vagy meddig bírná ???

#Suzuki #fejegység #W kimenet
2013. jún. 15. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre, csak az ellenállása megfelelő legyen.
2013. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az úgy nem lenne a legjobb mert a 2hátsó kimenetet nem egyforma terhelésnek vetnéd alá... Ez kókler megoldás.. Én inkább vennék egy 100w-os monoblockot és arról hajtanám a mélyet.
2013. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Melyikőtök jártasabb a dologban 1,2 válaszoló ??

szerintem ha megfelelő ellenállással rendelkezne mindkettő akkor kivitelezhető...

25 W /200 W a többi már a hangerőtől függene nem a terhelése...

2013. jún. 16. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem annyira mind1... Kivitelezhető meg minden de a fejegységnek nem tesz jót.. De ha neked így jó csapasd így de necsodálkozz ha pár hónap után új fejegység kell...én inkább befektetnék egy 100w-os monoblockba és csapatnám.
2013. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha rca kimenetre kötöm rá ??
2013. jún. 21. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem fogja kihajtani és meg is fekszik a fejegység. Mint már elmondtam ruházz be egy monoblockba...
2013. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!