Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ismer-e valaki olyan szövegsze...

Ismer-e valaki olyan szövegszerkesztő programot XP-re, ahol a szöveg átmásolható az Archicad-be és vissza, javítja a magyar helyesírást, és ami csak szövegszerkesztő, semmi más, hogy minél kevesebb helyet foglaljon?

Figyelt kérdés

#szövegszerkesztő #Archicadbe konvertál #magyar helyesírás-ellenőrzés #kis helyet foglal
2014. febr. 25. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden szövegszerkesztőből ki lehet másolni a szöveget. De a kis méretet nem nagyon értem. Tervezőprogramot használsz, de nincs a gépeden 2-300 Mb hely egy Office 2003-nak?
2014. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Átmásolni lehet, de nem minden jelet visz át a gép (pl Abi). Eddig valóban jó volt a Libre Office portable, de frissítette magát, és azóta nem javít helyesírást. Ami használható, az 400 Mb fölött van, és valójában az is bosszant, hogy az Archicad is csak egy speciális feladat megoldására kell, (azaz más programok is vannak a gépen). Úgy tűnik, hogy erre a problémára MOST nincs megoldás. Előfordul.
2014. febr. 26. 15:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Számomra megoldást jelentene, ha bármelyik office programokból csak a word-t tölthetném le.
2014. febr. 26. 15:35
 4/4 A kérdező kommentje:

Eltekintve attól, hogy 200-300 MB -ért nincs írás office, ami magyar helyesírást javít, és senki nem kérdezett meg arról, hogy a nekem adott választ hasznosnak tartom-e, végül megvettem, amit akartam 60MB-ért softmaker office portable:

[link]

igazán príma!

2014. aug. 1. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!