Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az baj ha kikapcsolom a...

Az baj ha kikapcsolom a windows update frissítéseket a laptopomon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 16:17
 1/6 Tengor ***** válasza:

Baj. Összeszedhetsz olyan fertőzéseket, amelyek olyan hibát használnak ki, amit egy frissítés éppen javított volna.

Hogy a fertőzés következtében csak az adataidat lopják el, vagy a gépet akaratodon kívül legális / illegális tevékenységekhez is felhasználják, az már a fertőzéstől függ csak.

2014. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha persze csak idegesítő amikor mindig kikapcsolom és akkor telepíti a frissítéseket...
2014. márc. 1. 17:05
 3/6 Tengor ***** válasza:
Szerintem (lehet máshogy is gondolni) ez kevésbé idegesítő, mint ha visszaélnek az adataimmal v. épp a gépem SPAM leveleket küldözget, esetleg egy webhely leterhelésében vesz részt.
2014. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a vírus egy nagy kamu,nyugodtan kapcsold ki. Nagy torrentes vagyok,ami annyit jelent hogy napi több gigát megmozgatok a gépen,fel és le. Mégsincs se frissítésem,se vírusírtóm,csak tűzfalam. Évente szoktam újrarakni a Windowst,és akkor is úgy rakom újra,hogy nincs semmi gondja.... Ezek a frisítések nagy sz*rra valóak,ha kell valami frisítés,leszeded kézileg.. :)
2014. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amugy meg ez az adatvisszaélés,csak akkor van,ha nyitva van a portod a routeren,zárva kell tartani mindent. Aztán úgy nem élnek vissza.
2014. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tengor ***** válasza:
Vajon akkor az a néhány százezer felhasználó, ami megbénította anno az FB-t meg hasonló oldalakat, azok önként telepítette a vírust a gépére?
2014. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!