Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van az, hogy a számítógé...

Miért van az, hogy a számítógépem nem hajlandó letölteni és telepíteni az automatikus frissítéseket?

Figyelt kérdés

Start-->Windows Update rákattintok és ez a kép fogad:

[link]

És semmit nem reagál.


Majd kisvártatva kidob egy olyan ablakot, hogy a Windows Intéző működése leállt, megoldást keres a problémára blablabla. Valakinek van valami ötlete? Légy szíves segíteni! Köszönöm előre is!



2012. júl. 29. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán vírus, talán elbuherált rendszer, talán csak amortizáció.
2012. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mit tudsz javasolni? (Avast vírus irtóm van.)
2012. júl. 29. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Én újraraknám, de gondolom, neked ez a megoldás nem annyira tetszik. Talán előtte érdemes ezzel tenni egy próbát: [link]
2012. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már nekem is megfordult a fejemben, hogy újratelepítem. Köszönöm a segítséged!
2012. júl. 29. 18:49
 5/8 A kérdező kommentje:

A linkre kattintva letöltöttem a progit, futtattam, változott a probléma a következőre:


[link]


Úgyhogy asszem tényleg marad az újratelepítés. :S :/

2012. júl. 29. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szolgáltatások között, hogy a windows update nevű automatikus (delayed start/késleltetett) indításra van-e állítva. Ha nem, állítsd át, majd indítsd újra a gépet.


A szolgáltatásokat úgy érheted el, hogy sajátgépre jobbklikk -> kezelés vagy vezérlőpult -> felügyeleti eszközök.

2012. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem frissen telepített Windows XP-vel fordult ez elő. Fel volt telepítve a gépre az Adobe Flash Player ActiveX, ennek ellenére a Windows Update-t és az ActiveX-et is telepítette az IE-be. Ezek után már működött a frissités.
2012. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valódi ez a Windows? Ha nem, akkor IE-vel Windows Update és Egyéni. A VGA (eredetiség ellenőrző) kivételével minden mehet. Automatikus frissitést csak valódival szabad bekapcsolni.
2012. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!