Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alice IAD 3231 wlan routert...

Kopasz1977 kérdése:

Alice IAD 3231 wlan routert hogyan tudom géphez csatlakoztatni t-home beállítások megadására?

Figyelt kérdés
Van egy Alice IAD 3231 routerem (németül tud csak) bármelyik portba bármit csatlakoztatok semmire nem reagál. Ajánlottát, hogy valamelyik lan portba dugjam a hálózati kábelt (nem a t-home vezetékét, hanem a a megosztásost) akkor automatikusan bejön as beállítás, de semmi nem történik. Két rongyért vettem, érdemes bajlódnom vele, vagy inkább dobjam ki, és vegyek valami normális routert? Ha van ötlet, lehetőleg idióták számára is érthető választ várok, a pc-k csatlakozóihoz sajnos analfabéta vagyok

#router wlan beállítás
2014. márc. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem egy egyszerű router, hanem ISDN modem+router!

Csak német nyelvű használatija van: [link]

Elég részletes, -ha nem megy a német- lehet, hogy a képek alapján is megtudsz valamit.

2014. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem ISDN, hanem ADSL modem!
2014. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ. Igen ADSL lenne, mert a netünk is ADSL, a szerelőm (???????)ajánlotta neki is ilyen je van (????????) azt mondta ezzel talán még én is e3lbírok, de valszeg kukában végzi, és veszek valami használható elosztó egységet, sem németül nem tudok (sőt utálom is a fricceket) sem idegrendszerem nincs sajnos ezekhez a cuccokhoz
2014. márc. 4. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig, -olvasva a használatiját- a német viszonyokhoz képest is egy nagyon jó készülék, sok extra funkcióval.
2014. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kukázd! Próbáld meghirdetni, eladni. Biztos ráharap valaki.
2014. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem, annyira nehéz hozzá alkatrészt találni, hogy fantasztikus, balekot fogni nem akarok vele, majd a szerelő aki ajánlotta, elfárad szépen (végtére is, azt állítja, hogy ő használja) és beállítja. Vagy egy egyszerűbb megoldás : polc, telefon a t-home-nak, és rendelek egy wifis elosztót, azt csak be kell csatlakoztatni, és már üzemel is. Ez az Alice valszeg valami gonddal technikai küzd, azt hiszem többe fájna a javítása, mint egy másikat szerezni
2014. márc. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!