Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti milyen digitális rajztáblát...

Ti milyen digitális rajztáblát javasoltok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egyet, de érdekelne a véleményetek: nektek milyen van? jó-e? a toll, hogy működik hozzá? (elemmel?) illetve mit kell megkérdezni vásárlásnál?

Nem szeretnék nagyon kicsit, viszont a nagy drágább, ezt tudom. Én talán olyan A4-es méretűt szeretnék.



2014. márc. 8. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Wacom. Ebből viszont még a legkisebb is 30ezer körül van. Nincs elem a tollban és megbízható.

Bár hobbicélra nem érdemes nagyot venni, inkább profi felhasználóknak, mert ott visszahozza az árát. Meg lehet szokni a kisebb méretet is, rá tudsz zoomolni a kép egy részletére, szóval nem csak kicsi rajzokat lehet készíteni vele.

Más márkát nem érdemes, nem, vagy csak nehezen lehet hozzá pótalkatrészt, kiegészítőt szerezni és sok esetben a garanciát se tudod érvényesíteni.

2014. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont azt nézegettem nemrég.:) Vagy úgy... Nem nagyon értek hozzá, de, ha lehet vele nagyobb képeket is csinálni, akkor az jó. (Az elemet csak viccből mondtam). Még valami: bármelyik rajzprogit le lehet rá tölteni? pl. a Paint Tool Sai-t?
2014. márc. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!