Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan törölhetném le a...

Hogyan törölhetném le a pc-mről ezt a vírust? : elindítom a gépem, rendesen betölti a windowst de az explorer. Exe nem indul, helyette sokszor az msdcsc. Exe

Figyelt kérdés

Csak úgy tudom leálítani hogy nyomok 1 ctrl+alt+del-t és utána Fájl -> Futtatás->taskkill -f -im msdcsc. Exe utána Fájl-> Futtatás->explorer

Megtaláltam a vírust a C:\WINDOWS\System32\MSDCSC mappában (benne 1 msdcsc. Exe amire ez van írva információnak:Remote Service Application és alá: Microsoft Corp. Mellette 1 vwV6ubbjX8Mo nevű mappa benne ugyan ez a fájl és mappa abban a mappában meg csak ugyanaz az exe)

Megpróbáltam letörölni, de így nem tudtam bejelentkezni a windowsba úgyhogy egy widdows telepítőből megynyitottam 1 parancssort és visszatettem vele a vírust



2014. márc. 9. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem vacakolok, format C, és megy fel egy szűz Windows.
2014. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a vírusirtó nem segít, akkor telepítsd újra. Vagy vacakolj még vele pár hónapot, amíg meg nem unod. :D
2014. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg újratelepítés nélkül szeretném letörölni
2014. márc. 10. 16:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem kell több válasz. Az AVG 2014 30 napos trialja megoldotta a problémát :D
2014. máj. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!